Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„PALINK“ GALĖS ĮSIGYTI „GREITUOLĮ“

6.jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą vykdyti koncentraciją prekybos tinklą IKI valdančiai „Palink“ įsigyjant 67 proc. bendrovės „Greituolis“ akcijų ir kartu su „Startcap“ įgyjant bendrąją jos kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. liepos 12 d. Kiti rinkos dalyviai (suinteresuoti asmenys) Konkurencijos tarybai nepateikė argumentuotų nuomonių apie būsimo sandorio galimas neigiamas pasekmes konkurencijai.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Palink“ vykdo mažmeninę prekybą nespecializuotose fizinėse parduotuvėse, kuriose vyrauja maisto, namų apyvokos ir kitos ne maisto prekės (gėrimai ir tabakas). Bendrovė taip pat teikia pinigų išgryninimo paslaugas savo parduotuvių pirkėjams, užsiima nekilnojamojo turto (mažmeninės prekybos patalpų) nuoma.

„Startcap“ yra projekto bendrovė, kontroliuojama ligšiolinių „Greituolio“ akcininkų, kurių turima tiesioginė bendrovės kontrolė keičiasi į netiesioginę.

„Greituolis“ valdo maisto ir kasdienių prekių elektroninės prekybos bei pristatymo platformą „LastMile“ ir pristato į namus internetu užsakytas maisto bei kitas kasdienes prekes.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.