BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PARYŽIUJE- OECD FORUMAS KONKURENCIJOS KLAUSIMAIS

2001 10 16

Spalio 17-18 dienomis Paryžiuje vyks pasaulio forumas konkurencijos klausimais, kurį surengė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (OECD). Dalyvauti forume išvyko Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas. Šiame forume bus aptartas konkurencijos politikos poveikis ekonomikos reformoms ir analizuojami įvairių pasaulio šalių ( JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos, Kinijos, Brazilijos, Indijos ir kt.) konkurencijos institucijų veiklos ypatumai derinant rinkų teisinio reguliavimo principus ir konkurencijos politikos reikalavimus. Forumo dalyviai bus supažindinti su OECD parengta programa, nukreipta prieš kartelinius susitarimus rinkose, ir drauge aptars, kaip šios programos principus sėkmingiau suderinti su atskirų šalių konkurencijos įstatymų nuostatomis.

Tarptautinė ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (OECD), kurios būstinė yra Paryžiuje, jungia 29 turtingiausias pasaulio valstybes. Tai pagrindinė institucija, formuojanti ir nustatanti ekonominės politikos raidos kryptis. Lietuvai iki 2002-ųjų metų pabaigos yra suteiktas stebėtojos statusas OECD Konkurencijos teisės ir politikos komitete. Šis statusas - labai svarbus Lietuvai siekiant tapti OECD nare. Konkurencijos teisės ir politikos komitetas, vykdydamas Baltijos regiono programą, teikia konkrečias rekomendacijas mūsų šalies Konkurencijos tarybos specialistams, rengia jų stažuotes, kviečia į posėdžius ir konferencijas. OECD Konkurencijos teisės ir politikos komiteto - svarbiausio tarptautinio susivienijimo, modeliuojančio konkurencijos politikos raidą pasaulyje- teikiama parama yra labai vertinga, norint sėkmingai baigti derybas dėl konkurencijos skyriaus Lietuvai siekiant narystės Europos Sąjungoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 10