Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PASKIRTAS NAUJAS KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS

2011 01 24

Kaip pranešė Prezidentės spaudos tarnyba, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Premjero Andriaus Kubiliaus teikimu nuo 2011 m. balandžio 4 d. Konkurencijos tarybos pirmininku skiriamas Šarūnas Keserauskas. Teisininko išsilavinimą Vilniaus universitete ir Londono universiteto Karaliaus koledže įgijęs Šarūnas Keserauskas pastaruoju metu dirbo vyresniuoju teisės patarėju Jungtinės Karalystės Sąžiningos prekybos tarnyboje (Office of Fair Trading), anksčiau, dirbdamas advokatu, atstovavo konkurencijos teisės bylose.

Dabartinis Konkurencijos tarybos vadovas Jonas Rasimas iš pareigų atleidžiamas nuo 2011 m. sausio 31 d., kadangi yra paskirtas į Europos Komisijos Konkurencijos generalinio direktorato – Direktorato „Rinkos ir bylos I: energetika ir aplinka“ direktoriaus pareigas.

Laikinai Konkurencijos tarybos pirmininko pareigas pavesta eiti Konkurencijos tarybos narei Jūratei Šovienei.

Atstovė viešiesiems ryšiams