BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PATIKĖTINIS PRIŽIŪRĖS, AR TINKAMAI VYKDOMOS KONCENTRACIJOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ SEKTORIUJE SĄLYGOS

Konkurencijos taryba patvirtino patikėtinio komandą, kuri padės institucijai prižiūrėti, kaip investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ kartu su įmonėmis „Litgaja“ ir „RP PHARMA“ įgyvendina įsipareigojimuose nustatytas sąlygas, kad galėtų užbaigti koncentracijos procesą sveikatos priežiūros paslaugų sektoriuje. Institucijos vertinimu, investicinės bankininkystės bendrovės „Hortus Investment Banking“ ir pasitelktų ekspertų iš advokatų profesinės bendrijos „Greenlex“ bei MB „Konrema“ kvalifikacija ir patirtis yra tinkama įgyvendinant patikėtinio funkcijas.

Vykdydama patikėtinio funkcijas, bendrovė „Hortus Investment Banking“ su ekspertais, be kita ko, vykdys perleidžiamo verslo ekonominio gyvybingumo, paklausos rinkoje bei konkurencingumo priežiūrą, atliks perleidimo proceso stebėseną, vertins potencialias verslo pirkėjų kandidatūras, teiks Konkurencijos tarybai ataskaitas. Atsižvelgusi į patikėtinio nuomonę, institucija vertins, ar tinkamai įgyvendintos nustatytos koncentracijos vykdymo sąlygos ir ar koncentracijos procesas gali būti užbaigtas.

Asmenys, turintys informacijos, susijusios su „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir įmonių „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ įsipareigojimų įgyvendinimu, gali kreiptis į patikėtinį šiais kontaktais:

Valdemaras Vaičekauskas, UAB „Hortus Investment Banking“ direktorius

El. paštas: valdemaras.vaicekauskas@hortus.lt

Telefonas: +370 658 00999

2021 m. lapkričio 12 d. Konkurencijos taryba leido investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir bendrovėms „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ vykdyti koncentraciją ir įgyti įmonės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ bendrąją kontrolę su sąlyga, kad bus parduota dalis sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose.

Atnaujinta: 2022 03 14