BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PATVIRTINTA „INMEDICOS“ VERSLO DALIES PIRKĖJO KANDIDATŪRA

2022 02 22

Konkurencijos taryba patvirtino, kad bendrovė „Affidea Lietuva“ yra tinkamas pirkėjas, galintis perimti dalį „InMedicos“ sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose.

2021 m. lapkričio 12 d. Konkurencijos taryba leido investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir bendrovėms „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ vykdyti koncentraciją ir įgyti įmonės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ – bendrąją kontrolę su sąlyga, kad bus parduota dalis sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose.

Įsipareigojimuose buvo numatyta atskirti dalį „InMedicos“ verslo, įskaitant visus šios bendrovės mokamas antrinio lygio ambulatorines kardiologijos, pulmonologijos ir reumatologijos paslaugas Kauno mieste bei rajone teikiančius specialistus ir visus minėtos bendrovės mokamas antrinio lygio ambulatorines kardiologijos ir urologijos paslaugas teikiančius specialistus Šiaulių mieste bei rajone, ir jį perleisti nustatytus reikalavimus atitinkančiam pirkėjui (ar pirkėjams).

Patikėtinio komanda, kuri padeda Konkurencijos tarybai prižiūrėti, kaip investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ kartu su įmonėmis „Litgaja“ ir „RP PHARMA“ įgyvendina įsipareigojimuose nustatytas sąlygas, pateikė institucijai nuomonę dėl verslo dalies pirkėjo – bendrovės „Affidea Lietuva“ – kandidatūros atitikties keliamiems reikalavimams. Konkurencijos taryba, pritarusi patikėtinio komandos vertinimui, kad „Affidea Lietuva“ atitinka pirkėjui keliamus nepriklausomumo, finansinio, ekspertinio pajėgumo ir paskatų, išsaugant bei plėtojant verslą Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose, reikalavimus, patvirtino šią kandidatūrą kaip tinkamą perimti dalį „InMedicos“ verslo.

Konkurencijos taryba, remdamasi patikėtinio komandos pateikta ataskaita, vėliau dar vertins, ar investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir įmonės „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ tinkamai įgyvendino įsipareigojimus, kad minėti ūkio subjektai galėtų užbaigti koncentracijos procesą ir perimti bendrovės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ – bendrąją kontrolę.

Atnaujinta: 2022 03 14