Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


PATVIRTINTA PAGALBOS SCHEMA PAUKŠTININKYSTĖS SEKTORIUI REMTI

white-rooster-among-hens-farm.jpg

Europos Komisija patvirtino 12 mln. eurų valstybės pagalbos schemą Nr. SA.58856, skirtą paremti paukščių augintojus ir paukštienos perdirbėjus, nukentėjusius nuo COVID-19 protrūkio.

Schemos tikslas – sudaryti galimybę  paukštininkystės sektoriaus subjektams patenkinti jų likvidumo poreikius ir tęsti veiklą koronaviruso protrūkio metu ir po jo. Numatoma, kad pagal šią schemą parama bus suteikta daugiau nei 1000 ūkio subjektų.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą. Valstybės pagalba bus teikiama iki 2020 m. gruodžio 31 d. Parama bus teikiama dotacijų forma ir finansuojama iš bendrojo Lietuvos biudžeto.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.