Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

PIRMASIS TURO „SU KONKURENCIJA PO LIETUVĄ” RENGINYS KAUNE – JAU GRUODŽIO 8 DIENĄ!

svetainė.jpg

Siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, Konkurencijos taryba pristato seminarų apie konkurenciją ciklą #SuKonkurencijaPoLietuvą.

Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai savo žiniomis apie konkurencijos naudą, kartelius viešuosiuose pirkimuose ir valstybės pagalbą dalinsis Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Utenoje, Tauragėje, Šiauliuose, Telšiuose, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Turo #SuKonkurencijaPoLietuvą metu sužinosite:

  • kuo konkurencija naudinga valstybei, verslui ir vartotojui; ką tiria Konkurencijos taryba; kokie viešojo administravimo subjektų ir įmonių veiksmai gali pažeisti konkurencijos taisykles;
  • kas yra karteliai viešuosiuose pirkimuose; kokios pasekmės gresia kartelių dalyviams; koks perkančiosios organizacijos vaidmuo užtikrinant konkurenciją viešuosiuose pirkimuose; kokios rizikos kyla dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose jungtinės veiklos pagrindais; kaip atpažinti kartelį viešajame pirkime; kaip elgtis, jei įtariate kartelį viešajame pirkime ar esate kartelio dalyvis;
  • kas yra valstybės pagalba ir de minimis pagalba; kokia pagalba yra teisėta, neteisėta ir nesuderinama; kaip elgtis, jeigu jūsų konkurentas gauna neteisėtą valstybės pagalbą.

Pirmasis seminarų apie konkurenciją ciklo renginys Kaune – jau š. m. gruodžio 8 d. viešbutyje „Europa Royale” (Miško g. 11). Registruotis į renginį galite el. p. rsvp@jmr.lt iki gruodžio 5 d. 17 val. Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Su renginio programa galite susipažinti čia.