Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PIRMAUJANČIŲ KONKURENCIJOS INSTITUCIJŲ SĄRAŠE - ANTRUS METUS IŠ EILĖS

2011 06 29

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba antrus metus iš eilės pateko į Jungtinės Karalystės leidinio „Global Competition Review“ sudaromus pirmaujančių pasaulyje konkurencijos institucijų sąrašus. 2011 m. atliktas jau dešimtasis metinis konkurencijos institucijų vertinimas. Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba antrą kartą įvertinama dviem žvaigždutėmis. Konkurencijos taryba įrašyta tarp 39 konkurencijos teisę įgyvendinančių reitinguotų viso pasaulio institucijų (iš jų 18 – Europos Sąjungos šalių). Kaip ne kartą yra pažymėję patys leidinio „Global Competition Review“ atstovai, „patekimas į sąrašą parodo, jog institucijos veikla yra reikšminga“.

Nors Lietuvos konkurencijos institucija yra viena iš turinčių mažiausią biudžetą, tačiau, kaip pabrėžta leidinio „Global Competition Review“ vertinime, ji dirbo aktyviai nagrinėdama konkurencijos bylas ir gindama savo priimtus sprendimus teismuose.

Leidinys „Global Competition Review“ reitingų sąrašus sudaro atsižvelgęs tiek į objektyvius statistinius duomenis, tokius, kaip institucijų atliktų tyrimų skaičius, tyrimų trukmė, paskirtų baudų skaičius ir dydžiai, biudžetų dydis ir t.t., tiek ir į subjektyvius kriterijus, tokius kaip asmenų, kurie savo veikloje susiduria su konkurencijos institucijomis, pavyzdžiui, advokatų nuomones apie konkurencijos institucijų darbą. Pirmaujančių institucijų sąrašas, sudarytas atsižvelgus į nešališkus pasiekimų vertinimus, visoms konkurencijos institucijoms tampa svarbiu atspirties tašku tobulinant veiklą ir didinant jos efektyvumą.

Pirmaujančių pasaulio konkurencijos institucijų sąrašas -

http://www.globalcompetitionreview.com/surveys/survey/516/Rating-Enforcement/

Atstovė viešiesiems ryšiams