Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


PRADĖTAS TYRIMAS DĖL RAUTAKIRJA OY VEIKSMŲ

2006 11 30

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo UAB „Medipresa“ prašymą ir nutarė pradėti tyrimą dėl Rautakirja Oy veiksmų, galėjusių pažeisti koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus, kuriuos Konkurencijos taryba buvo nustačiusi Rautakirja Oy. 2005 m. spalio 27 d. Konkurencijos taryba leido Rautakirja Oy vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Lietuvos spauda“ Vilniaus agentūros akcijų, tačiau nustatė tam tikras sąlygas ir įpareigojimus, kurie turėjo padėti išvengti dominuojančios padėties sukūrimo ar reikšmingo konkurencijos apribojimo. UAB „Medipresa“ pateikti įrodymai, Konkurencijos tarybai pateikta bendra Rautakirja Oy, UAB „Lietuvos spauda“ Vilniaus agentūros ir UAB „Impress Teva“ ataskaita dėl įsipareigojimų, prisiimtų Rautakirja Oy, laikymosi ir vykdymo, bei posėdžio metu pateikta informacija leido įtarti, kad Rautakirja Oy galėjo pažeisti sąlygas ir įpareigojimus, kurie buvo išdėstyti Konkurencijos tarybos nutarime.

Priėmusi nutarimą pradėti tyrimą dėl Rautakirja Oy veiksmų atitikties Konkurencijos tarybos 2005 m. spalio 27 d. nutarime išdėstytoms koncentracijos vykdymo sąlygoms ir įpareigojimams bei Konkurencijos įstatymo 9 straipsnio reikalavimams, Konkurencijos taryba nutarė 2 mėn. taikyti laikinojo pobūdžio priemones. Šių priemonių taikymas turėtų užtikrinti, kad būtų išlaikyta esama konkurencinė padėtis ir užkirstas kelias esminės žalos ar nepataisomų pasekmių ūkio subjektams padarymui.

Atstovė viešiesiems ryšiams