Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

PRADĖTAS TYRIMAS PAGAL ALAUS DARYKLŲ SKUNDĄ

2003 10 30

Konkurencijos taryba posėdyje pagal AB „Kalnapilio-Tauro grupė“, AB „Gubernija“ ir AB „Ragutis“ pareiškime ir 2003-10-29 gautame UAB „Norfos mažmena“ pareiškime išdėstytus faktus priėmė nutarimą pradėti tyrimą.

Apsvarsčiusi pareiškimuose pateiktą informaciją, Konkurencijos taryba konstatavo, kad kai kurie UAB „Švyturys- Utenos alus“ veiksmai galėtų prieštarauti Konkurencijos įstatymo 9 straipsnio reikalavimams. Atliekant tyrimą bus išanalizuotos pareiškėjų išdėstytos aplinkybės, kurios jų nuomone sudaro kliūtis veikti rinkoje. Taip pat bus aiškinamasi dėl pareiškėjų nuomone sutartyse nustatomų nesąžiningų pirkimo sąlygų ir primetamų papildomų įsipareigojimų, kuriais yra ribojama konkurencija bei pažeidžiamos vartotojų teisės pilstomo alaus rinkoje.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas mano, kad pradėtas tyrimas sudarys galimybes dar kartą visapusiškai išanalizuoti susiklosčiusią padėtį alaus rinkoje, įvertinti pastaraisiais metais joje įvykusius pokyčius bei iš esmės atsakyti į klausimus, kurie yra aktualūs šioje rinkoje konkuruojančioms bendrovėms.

Atstovė viešiesiems ryšiams