Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

PRANCŪZIJOS ĮMONĖ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

1095.jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą Prancūzijoje registruotai bendrovei „Edenred SA“ vykdyti koncentraciją netiesiogiai per UAB „Arėja“ įgyjant 60 proc. „EBV Finance“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. gruodžio 5 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Prancūzijos bendrovė „Edenred SA“ per grupės įmones visame pasaulyje siūlo įvairius mokėjimo sprendimus, o Lietuvoje per susijusias bendroves „Nikosax A/S“ ir „UTA Sp. z o.o“ teikia atitinkamai mokesčių (pridėtinės vertės mokesčio ir akcizų) grąžinimo ir degalų kortelių aptarnavimo paslaugas.

UAB „EBV Finance“ teikia mokesčių (pridėtinės vertės mokesčio ir akcizų) grąžinimo paslaugas transporto įmonėms Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Bendrovė veikia toje pačioje rinkoje kaip ir „Nikosax A/S“.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.