Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


PRANEŠIMAI APIE KONCENTRACIJĄ: NAUJI ĮMOKŲ DYDŽIAI IR MOKĖJIMO TVARKA

Nuo vasario 1 d. įsigalioja nauji įmokų dydžiai už pranešimų apie koncentraciją ir prašymų leisti atlikti atskirus koncentracijos veiksmus nagrinėjimą (toliau – įmokos), taip pat – įmokų mokėjimo tvarka.

Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo nuostatomis, Konkurencijos taryba kiekvienais metais ne vėliau kaip iki kovo 1 d. apskaičiuoja įmokų dydį remdamasi koncentracijos pranešimų nagrinėjimo metu patiriamomis sąnaudomis. Šios įmokos naudojamos Konkurencijos tarybos koncentracijų pranešimų nagrinėjimo metu patirtoms sąnaudoms padengti.

Nuo vasario 1 d. Konkurencijos tarybai bus mokamos žemiau nurodyto dydžio įmokos:

Kai koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos (Eur) paskutiniais prieš koncentracijos įgyvendinimą ūkiniais metais yra:

Įmoka už koncentracijų nagrinėjimą (Eur)

Įmoka už prašymo leisti atlikti atskirus koncentracijos veiksmus nagrinėjimą (Eur)

iki 29 mln.

5900

1770

nuo 29 mln. iki 145 mln.

7400

2220

nuo 145 mln.

10300

3090

Atkreipiame dėmesį, kad įmokos į Konkurencijos tarybos sąskaitą turi būti sumokėtos iki pranešimo apie koncentraciją ir prašymo leisti atlikti atskirus koncentracijos veiksmus pateikimo.