BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PRANEŠIMAI KONFERENCIJAI ,,KONKURENCIJOS LAISVĖS RIBOS IR PRIEŽIŪRA 2012: AUGANTI VADOVO ATSAKOMYBĖ“

2012 03 05

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir trys Konkurencijos tarybos nariai kovo 6 d. skaitys pranešimus ir dalyvaus diskusijose konferencijoje ,,Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2012: auganti vadovo atsakomybė”. Šią konferenciją rengia dienraštis „Verslo žinios“ ir Lietuvos verslo konfederacija ,,ICC Lietuva” kartu su partnere - Advokatų kontora SORAINEN Lietuva. Pagrindinis dėmesys konferencijoje bus skirtas konkurencijos priežiūros naujovėms, pažeidimams ir jų prevencijai. Konkurencijos tarybos atstovai, teisininkai ir įmonių atstovai aptars aktualiausias problemas, su kuriomis susiduria verslas, ir jų sprendimo būdus, taip pat reikšmingus konkurencijos politikos klausimus.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Š. Keserauskas, pasisakydamas apie konkurencijos politikos įgyvendinimą ir jos naudą vartotojams, supažindins su svarbiausiais Konkurencijos tarybos veiklos prioritetais.

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimą „Vadovo atsakomybė už konkurencijos taisyklių pažeidimus: Jungtinės Karalystės perspektyva“ perskaitys Jungtinės Karalystės Sąžiningos prekybos tarnybos direktoriaus pavaduotoja konkurencijos teisės ir politikos klausimais Laura Guttuso. Kadangi už konkurencijos taisyklių pažeidimus sankcijos gali būti taikomos ne tik įmonėms, bet ir asmeniškai jos vadovams, konferencijoje bus diskutuojama apie vadovų atsakomybės apimtį, taikytinas sankcijas ir pažeidimų prevencijai skirtas priemones.

Konkurencijos tarybos narys Elonas Šatas perskaitys pranešimą „Naujos už konkurencijos teisės pažeidimus skiriamų baudų skaičiavimo taisyklės“, o Konkurencijos tarybos narė Jūratė Šovienė konferencijoje kalbės apie konkurencijos teisės taikymą asociacijų veiklai.

Konferencijoje taip pat bus kalbama apie svarbią konkurencijos teisės ir politikos sritį – valstybės pagalbą. Diskusijoje „Valstybės pagalba: naujos galimybės ar grėsmės Lietuvos verslui?“ dalyvaus ir Konkurencijos tarybos narys Sigitas Cemnolonskis. Bus paaiškinta, kada valstybės taikomos priemonės verslui gali būti vertinamos kaip valstybės pagalba, kokia pagalba yra leistina, koks vaidmuo šioje srityje tenka Lietuvos institucijoms ir Europos Komisijai, taip pat su kokiomis problemomis susiduria ir gali susidurti valstybės pagalbą gaunančios Lietuvos įmonės.

Su konferencijos „Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2012: auganti vadovo atsakomybė“ programa galima susipažinti – http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/243

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 03 01