BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PRANEŠIMAI KONFERENCIJAI ,,KONKURENCIJOS LAISVĖS RIBOS IR PRIEŽIŪRA: ATEITIES PERSPEKTYVOS”

2011 06 02

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir dar keturi Konkurencijos tarybos specialistai birželio 3 d. perskaitys pagrindinius pranešimus konferencijoje ,,Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra: ateities perspektyvos”. Šią konferenciją rengia Lietuvos verslo konfederacija ,,ICC Lietuva” kartu su Advokatų kontora SORAINEN.

Konkurencijos tarybos veiklos prioritetus apžvelgs Konkurencijos tarybos pirmininkas Š. Keserauskas, pabrėždamas konkurencijos kultūros stiprinimo visuomenėje svarbą ir konkurencijos naudą ekonomikai, bei akcentuodamas, kad Konkurencijos taryba turi susitelkti į tyrimus, kurie daro didžiausią įtaką vartotojams.

Jolanta Ivanauskienė, Konkurencijos tarybos Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja, perskaitys pranešimą apie draudžiamų susitarimų kontrolės aktualijas Lietuvoje. Konkurencijos taryba didžiausią dėmesį skirs vadinamųjų kartelių – pavyzdžiui, konkurentų susitarimų dėl pardavimo kainų fiksavimo – išaiškinimui, nes yra visuotinai pripažįstama, jog būtent karteliai daro didžiausią žalą vartotojams. Konkurencijos taryba žada būti ypač budri ir bendradarbiauti su kitomis institucijomis dėl galimų kartelių išaiškinimo viešųjų pirkimų srityje.

Elonas Šatas, Konkurencijos tarybos Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vedėjas, supažindins su naujovėmis priėmus pastarąjį Konkurencijos įstatymo pakeitimą ir taikomas sankcijas už Konkurencijos įstatymo pažeidimus.

Konkurencijos taryba tiria ir toliau tirs rimčiausius įtariamo piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi atvejus. Dr. Šarūnas Pajarskas, Konkurencijos tarybos Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų skyriaus vedėjas, savo pranešime akcentuos piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi Lietuvoje aktualijas.

Svarbi Konkurencijos tarybos darbo sritis yra prižiūrėti, kad nebūtų iškraipoma konkurencija viešojo administravimo subjektų priimamais sprendimais. Būtent ši veikla dažnai leidžia pakirsti konkurencijos ribojimo priežastis, užuot kovojus su pasekmėmis. Konkurencijos tarybos kontrolė viešojo administravimo subjektų veiklos atžvilgiu – tokia tema konferencijoje kalbės Justina Paulauskaitė, Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriaus vedėja.

Apskritojo stalo diskusijos, kurios po pranešimų yra numatytos konferencijos darbotvarkėje, įgalins konferencijos dalyvius betarpiškai bendrauti, keistis informacija, užduoti rūpimus klausimus bei gauti atsakymus.

Su išsamia konferencijos „Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra: ateities perspektyvos“ programa galima susipažinti -

http://www.icclietuva.lt/lt/renginiai/seminarai/konferencija-konkurencijos-laisves-ribos-ir-prieziura-ateities-perspektyvos

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 02 17