BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PRANEŠIMUS APIE KONCENTRACIJĄ TEIKIANTIEMS ASMENIMS – ATNAUJINTA INFORMACIJA IR ATMINTINĖ  

2022 10 24

Konkurencijos taryba interneto svetainėje atnaujino informaciją ir parengė atmintinę, siekdama sudaryti sąlygas verslo įmonėms ir jas konsultuojantiems teisininkams tinkamai bei operatyviai pateikti pranešimą apie koncentraciją. 

Institucijos svetainėje kt.gov.lt atnaujinta bendra informacija apie koncentracijų priežiūrą Konkurencijos taryboje, paskelbtas Informavimo pranešimas, kurį sandorio dalyviai turi užpildyti ne vėliau kaip prieš tris darbo dienas iki pateikiant pranešimą apie koncentraciją ar jo projektą. Parengta ir Dokumentų pateikimo Konkurencijos tarybai atmintinė (5.7 MB ), kurioje, be kita ko, išdėstyta detali informacija apie dokumentų teikimą elektroniniu būdu, išorinėse laikmenose, reikalavimus dokumentų priedams bei kita aktuali techninio pobūdžio informacija, kuri padės tinkamai pateikti pranešimą apie koncentraciją. Be to, atnaujinta priedų sąrašo forma (19 KB ), detaliau su jos pateikimo tvarka galite susipažinti atmintinėje. 

Konkurencijos tarybos parengti dokumentai nėra teisiškai privalomi, tačiau jais rekomenduojama vadovautis informuojant Susijungimų priežiūros grupę apie naujai ketinamus teikti pranešimus apie koncentraciją ir jų projektus. Iki oficialaus pranešimo apie koncentraciją pateikimo Konkurencijos taryba taip pat rekomenduoja pasinaudoti galimybe pateikti institucijos ekspertams pranešimo apie koncentraciją projektą ir pasikonsultuoti dėl privalomos pateikti informacijos apimties, argumentų ir juos pagrindžiančių įrodymų.

Atnaujinta: 2022 10 25