Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


PREKYBOS CENTRŲ VALDYTOJA GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

quadrum3.jpg

Vokietijos įmonių grupės „Deka Group“ narė „Deka Immobilien Investment GmbH“ galės vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. bendrovės „FORUMAS“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę. Netiesiogiai per „FORUMĄ“ Vokietijos įmonė taip pat įgis po 100 proc. keturių bendrovių „FORUMAS 1“, „FORUMAS 2“, „FORUMAS 3“, „FORUMAS 4“ akcijų bei vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę. Tokiam sandoriui leidimą davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. spalio 14 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Deka Immobilien Investment GmbH“ yra antrinė „DekaBank Deutsche Girozentrale“ įmonė ir kartu su kitais ūkio subjektais sudaro „Deka Group“. Šios veikla skirstoma į penkias sritis (padalinius): vertybinių popierių, nekilnojamojo turto, investicinių paslaugų, kapitalo rinkų ir finansavimo. Grupės įmonės mažmeniniams ir instituciniams investuotojams siūlo įvairų investicinių produktų ir paslaugų asortimentą – nuo pagrindinių produktų, skirtų struktūrizuotoms investicijoms, iki individualiems poreikiams pritaikytų sprendimų ir paslaugų, skirtų įgyvendinti individualias investavimo strategijas esant skirtingiems rinkos scenarijams.

Lietuvoje veiklą vykdo dvi „Deka Group“ įmonės: bendrovė „Kauno audinių projektas“ yra prekybos centro „Akropolis“ Kaune savininkė ir valdytoja, o bendrovei „Entum“ priklauso jos valdomas prekybos centras BIG Vilniuje. Abi bendrovės nuomoja mažmeninės prekybos paskirties patalpas minėtuose prekybos centruose.

UAB „FORUMUI“ ir keturioms bendrovėms, kurių kontrolė įgyjama, Vilniuje priklauso jų valdomas biurų kompleksas „Quadrum“, kurį sudaro požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei trys administraciniai pastatai (iš jų vienas dar statomas). Bendrovės nuomoja biurų ir mažmeninės prekybos paskirties patalpas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.