Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

REGIONINĖ KONKURENCIJOS KONFERENCIJA RYGOJE

2012 10 22

Spalio 18-19 dienomis Konkurencijos tarybos darbuotojai dalyvavo Rygoje vykusioje kasmetinėje Regioninėje konkurencijos konferencijoje – tai jau devintoji konferencija, kurioje susitiko trijų Baltijos šalių, Suomijos bei Švedijos konkurencijos institucijų atstovai. Šių metų konferencijos tema – „Nacionalinės konkurencijos priežiūros ir įgyvendinimo efektyvumo stiprinimas: naujausi pokyčiai ir iššūkiai“. Konferencijos metu buvo diskutuota, kaip nacionalinės konkurencijos institucijos užtikrina efektyvų konkurencijos politikos įgyvendinimą, kaip į šį procesą įtraukti visuomenę, ko ji tikisi iš konkurencijos institucijų veiklos ir kokią naudą visuomenei duoda konkurencijos teisės įgyvendinimas.

Konferencijos metu trijų Baltijos šalių konkurencijos institucijų vadovai sutarė, kad, norint pasiekti aukščiau paminėtų tikslų, būtų naudingas glaudesnis šių institucijų tarpusavio bendradarbiavimas tiriant tam tikras bylas ar įgyvendinant konkurencijos teisės pažeidimų prevenciją.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams