BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„RELEVEN“ GALĖS VYKDYTI SANDORIUS NEKILNOJAMOJO TURTO RINKOJE

Konkurencijos taryba leido nekilnojamojo turto vystymo veikla užsiimančiai įmonei „Releven“ vykdyti dvi koncentracijas, įsigyjant bendrovių „Dirbantis kapitalas“ bei „Vyspra“ akcijas.

Pranešimai apie ketinimą vykdyti koncentracijas gauti 2023 m. kovo 16 d. „Releven“ įsigijus 50 proc. „Dirbančio kapitalo“ akcijų, kartu su bendrove „Hanner“ bus perimta bendroji perkamos įmonės kontrolė. Tuo tarpu bendrovei „Releven“ tapus 100 proc. įmonės „Vyspra“ akcijų savininke, netiesiogiai bus įgyjama 49 proc. bendrovės „Delonas“ akcijų ir kartu su esama akcininke „Hanner“ perimama bendroji minėtos įmonės kontrolė. Įvertinusi su abiem sandoriais susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomų vykdyti koncentracijų nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Releven“ vysto nekilnojamąjį turtą,  su ja susijusios įmonės investuoja į finansų sektoriaus įmones Lietuvoje ir užsienyje, nekilnojamojo turto objektus, juos nuomoja,  konsultuoja verslo bei finansų srityse, teikia finansų rinkų ir investicijų valdymo paslaugas, prekiauja statybinėmis, remonto, buities, kompiuterinės technikos bei kitomis prekėmis. Bendrovė „Hanner“ vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veiklą, su ja susijusios įmonės vysto ir nuomoja nekilnojamąjį turtą.

„Dirbantis kapitalas“ užsiima komercinės paskirties nekilnojamojo turto vystymu, „Vyspra“ vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veiklą. Įmonė „Delonas“, kurio bendra kontrolė taip pat įgyjama, plėtoja gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 04 13