BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ROMOJE PAMINĖTOS EUROPOS KONKURENCIJOS INSTITUCIJŲ BENDRADARBIAVIMO FORUMO 20-OSIOS VEIKLOS METINĖS

Neformaliame susitikime Romoje, skirtame paminėti Europos konkurencijos institucijų bendradarbiavimo forumo steigimo 20-metį, aptarti ir skaitmeninių rinkų keliami iššūkiai.

Renginyje, kurį rugsėjo 23–24 d. organizavo Italijos konkurencijos taryba, dalyvavo 25 Europos konkurencijos institucijų atstovai, tarp kurių buvo vadovai iš Austrijos, Belgijos, Kipro, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Vokietijos, Lietuvos ir kitų valstybių organizacijų, taip pat iš Europos laisvosios prekybos asociacijos priežiūros tarnybos, Europos Komisijos.

Susitikimo dalyviai aptarė Europos Sąjungos teisinę iniciatyvą Skaitmeninių rinkų aktu reguliuoti skaitmeninėje erdvėje veikiančius verslus – kalbėta apie konkurencijos taisyklių ir skaitmeninių platformų reguliavimo suderinamumą, ypatingas dėmesys skirtas diskusijai apie konkurencijos institucijų vaidmenį užtikrinant minėto akto įgyvendinimą. Taip pat diskutuota, kaip konkurencijos politika gali padėti siekti užsibrėžtų tikslų pereinant prie tvaresnės ekonomikos modelio, kaip konkurencijos institucijos, atsakingos už keleto sričių priežiūrą, turėtų nuosekliai vykdyti skirtingas teisės aktų leidėjų joms pavestas funkcijas, kartu sutelkdamos dėmesį į veiksmingą konkurencijos teisės užtikrinimą.

Atnaujinta: 2021 11 25