BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ŠARŪNAS KESERAUSKAS: SU MINISTRU PIRMININKU APIE JO ŠEIMOS REIKALUS NIEKADA NEKALBĖJOM

2015 09 18

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje itin daug rašoma ir kalbama apie mano susitikimą su LR Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, kuris įvyko šių metų liepos 29 dieną.

Visos temos, kuriomis kalbėjomės su Ministru pirmininku, yra išvardintos Konkurencijos tarybos  pranešime spaudai, paskelbtame susitikimo dieną institucijos svetainėje. Darkart priminsiu, kad susitikimo metu su Vyriausybės vadovu aptarėme Konkurencijos tarybos baigtus pieno ir komunalinių atliekų rinkų tyrimus, pradėtą rinkos tyrimą dėl kompensuojamų vaistų bei „Lietuvos jūrų laivininkystės“ gelbėjimo planą, Konkurencijos tarybos nuomone, galimai turėjusį valstybės pagalbos požymių.

Žiniasklaidos bandymai susieti mano susitikimo su Ministru pirmininku datą su šių metų liepos 27 d. Konkurencijos tarybos kelioms įmonėms pareikštais įtarimais kartelio sudarymu yra nepagrįstos spekuliacijos.

Maloniai atkreipiu visų žiniasklaidos atstovų dėmesį, kad susitikimas įvyko mano iniciatyva, tokie pat susitikimai vykdavo ir su buvusiu Ministru pirmininku. Kartą ar keliskart metuose susitinku ir su LR Prezidente, ir su LR Seimo komitetų vadovais aptarti konkurencijos politikos aktualijų.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 11