BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ŠIAULIEČIAMS APIE KONKURENCIJĄ – IŠSAMIAI IR AIŠKIAI

2014 12 01

 Konkurencijos taryba tęsia mokymų ciklą ir gruodžio 9 d. Šiauliuose surengs nemokamus mokymus "Konkurencijos teisės aktualijos: Karteliai ir valstybės pagalba". Vienos dienos mokymai skirti Šiaulių miesto bei rajono viešosioms institucijoms ir verslo atstovams.

Pirmoje mokymų dalyje Konkurencijos tarybos ekspertė Eglė Pažėraitė pristatys viešuosiuose pirkimuose pasitaikančius kartelius (taip pat ir vykdant ES struktūrinėmis lėšomis finansuojamus projektus), jų požymius, bei būdus kaip tokių susitarimų išvengti. Mokymų dalyviai sužinos apie Konkurencijos tarybos tirtus kartelius viešuosiuose pirkimuose, kitus tyrimus bei užduoti klausimus Konkurencijos tarybos ekspertėms.

Antroje mokymų dalyje bus kalbama apie valstybės pagalbą. Konkurencijos tarybos ekspertės Stasė Vaitkūnienė ir Agnė Adomaitytė pristatys valstybės pagalbos formas ir rūšis, mažareikšmės (de minimis) pagalbos požymius, teismų bei Europos Komisijos praktiką, valstybės pagalbos modernizavimo perspektyvas bei kitus su valstybės pagalba susijusius dalykus.

Konkurencijos taryba, įgyvendindama 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programą, rengia mokymus, konsultacinius seminarus  institucijoms ir projektų  vykdytojams, konkurencijos politikos, valstybės pagalbos teikimo klausimais bei vykdo konkurenciją ribojančių susitarimų prevenciją vykdant viešuosius pirkimus.

 

Siekdama dar geresnio dialogo su verslo ir viešaisias subjektais Konkurencijos taryba parengė du klausimynus, padėsiančius atpažinti valstybės pagalbą (287.9 KB ) bei įvertinti mažareikšmės pagalbos (274.1 KB ) (de minimis) sąsajas tarp ūkio subjektų.

Lapkričio mėnesį mokymai buvo surengti Klaipėdos miesto viešųjų institucijų atstovams bei verslo bendruomenei, o 2015 m. mokymai vyks kituose Lietuvos regionuose.

Registracija: contacts@kt.gov.lt (iki gruodžio 8 d.).

Laikas: gruodžio/10val.

Vieta: Viešbutis „ŠAULYS“, Šiauliai.

Daugiau informacijos el.paštu: contacts@kt.gov.lt, telefonu: (85) 2625953 arba Linkedin paskyroje: Lithuanian Competition Council.

Mokymų projektas finansuotas:

 

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 22