BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ŠILUMOS IZOLIACINIŲ PRODUKTŲ GAMINTOJA GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido Belgijos bendrovei „Joris Ide“ įsigyti 100 proc. Estijos įmonės „Toode“ akcijų ir perimti vienvaldę jos kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. rugpjūčio 24 d. Belgijos bendrovė ketina tiesiogiai įsigyti 49,9463 proc. „Toode“ akcijų, o likusią dalį – netiesiogiai, per Estijos įmonę „ManageTrade“.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Joris Ide“ priklauso bendrovių grupei „Kingspan“, kurios pagrindinė veikla yra susijusi su šilumos izoliacijos gaminių gamyba ir tiekimu daugiau kaip į 70 šalių. Grupės įmonės gamina ir tiekia izoliacines daugiasluoksnes bei izoliacines plokštes, stogo dangas, vandens ir energijos technologijas, paaukštintas prieigos grindis duomenų centrams bei komerciniams biurams, siūlo vėdinimo ir apšvietimo, hidroizoliacinius sprendimus.

„Toode“ gamina ir parduoda plienines stogo dangas, lietaus nuotekų vamzdynų sistemas bei stogų priedus, papildomas medžiagas. Ši įmonė Suomijoje, Baltijos šalyse turi 7 gamyklas ir apie 30 pardavimo biurų.

Po koncentracijos „Joris Ide“ netiesiogiai per Estijos bendrovę „Toode“ taip pat įsigis Lietuvoje bei Latvijoje registruotas bendroves „Toode“ ir Suomijos įmonę „Janla“, kurios gamina ir parduoda plieninių stogų bei fasadų dangas, lietaus vandens nuvedimo sistemas ir stogų priedus. Dar viena netiesiogiai perimama Suomijos bendrovė „Janla Oulu“ šiuo metu veiklos nevykdo.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 09 12