Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

ŠŪKIAI APIE SOCIALINĘ ATSAKOMYBĘ NEPATEISINA KONKURENCIJOS TEISĖS PAŽEIDIMŲ

2015 01 13

Konkurencijos taryba atkreipia visuomenės dėmesį į įstatymus pažeidusių viešojo administravimo subjektų nepagarbą teisei ir bandymus išvengti atsakomybės už nustatytus pažeidimus.

„Šūkiais apie socialinę atsakomybę negalima pateisinti konkurencijos teisės pažeidimų. Vieši pareiškimai apie rūpestį darbo vietų kūrimu ar vartotojų „apsaugą“ slepia išskirtines privilegijas savivaldybių įmonėms.“ - sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos taryba primena, kad nutarimas dėl „Vilniaus veža“ - aštuntasis nutarimas dėl konkurenciją ribojančių Vilniaus m. savivaldybės sprendimų. Beveik pusė 2014 m. KT tyrimų vyko dėl konkurenciją ribojusių viešųjų subjektų veiksmų: nustatyti penki konkurencijos teisės pažeidimai, pradėti šeši nauji tyrimai, du tyrimai buvo nutraukti.