BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

SUOMIJOS BENDROVĖ GALĖS ĮSIGYTI „NISSAN“ PADALINĮ BALTIJOS ŠALYSE

Konkurencijos taryba leido Suomijos bendrovei „Nordic Automotive Services“ įsigyti „Nissan Nordic Europe“ priklausantį turtą, teises bei įsipareigojimus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bei perimti šios įmonės vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. lapkričio 28 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Nordic Automotive Services“ ir su ja susijusios įmonės Baltijos valstybėse, Suomijoje bei kitose Europos šalyse vykdo „Peugeot“, „Citroen“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssang Yong“, „Hyundai“ ir kitais prekių ženklais pažymėtų naujų lengvųjų keleivinių ir komercinių automobilių, jų atsarginių dalių bei aksesuarų importą ir didmeninę prekybą. Šis verslas yra organizuojamas iš Suomijos ir Estijos, o Lietuvoje nėra registruoto juridinio asmens ar filialo.

„Nissan“ padalinys Baltijos šalyse importuoja naujus šio prekės ženklo lengvuosius keleivinius automobilius, jų atsargines dalis bei užsiima jų didmenine prekyba.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 02 08