BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

SUTEIKTAS LEIDIMAS KONCENTRACIJAI VIEŠBUČIŲ PASLAUGŲ RINKOJE

2006 11 16

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi gautą pranešimą apie koncentraciją, priėmė nutarimą leisti Linstow AS vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Baltijos parkai“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią, tačiau koncentracijos laipsnis atitinkamose bendrų viešbučių teikiamų paslaugų rinkose keičiasi nežymiai ir dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad didėjanti ekonominės klasės viešbučių paklausa Baltijos valstybėse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) bei geri UAB „Baltijos parkai“ valdomų „Baltpark“ viešbučių tinklo veiklos rezultatai paskatino Linstow AS plėsti savo veiklą Lietuvoje. Norvegų investicinės nekilnojamojo turto bendrovės Linstow AS viešbučių tinklas „Reval Hotels“, kuris jau valdo Lietuvoje du viešbučius – „Reval Hotel Lietuva“ Vilniuje ir neseniai įsigytą „Takioji Neris“ Kaune, siekia toliau plėtoti verslą aukštos ir ekonominės klasės viešbučių rinkose. Dėl šių priežasčių Vilniuje ir Klaipėdoje veikiančių „Baltpark“ viešbučių, priklausančių UAB „Baltijos parkai“, įsigijimas yra nuoseklus tolesnis šio viešbučių tinklo plėtros etapas. Nuo 2007 m. sausio visus keturis viešbučius planuojama pervardinti „Reval Inn“ pavadinimu, tapsiančiu šio viešbučių tinklo skiriamuoju ženklu.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 21