BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


TARYBA ĮPAREIGOJO NUTRAUKTI REKLAMĄ

2001 10 11

Viešame posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl UAB „Naujasis aitvaras“ leidžiamo dienraščio „Vilniaus laikraštis Vakaro žinios“ veiksmų atitikimo Reklamos įstatymo reikalavimus. Priimtas nutarimas, kuriame pripažinta, kad dienraštyje „Vilniaus laikraštis Vakaro žinios“ skelbta lyginamoji reklama : „VL „Vakaro žinios“ šeštadienio numerio prenumerata - nepadoriai pigi! . Netikite? Palyginkite su pigiomis bulvarinėmis „Lietuvos žiniomis“. VL „Vakaro žinios“ perpus pigiau, o malonumo daugiau! „ yra neleidžiama. UAB „Naujasis aitvaras“ įpareigota nedelsiant nutraukti šios lyginamosios reklamos naudojimą ir įspėta, kad jei nebus laikomasi įpareigojimo, gali būti skirtos Reklamos įstatyme nustatytos baudos.

Tyrimas dėl minimos reklamos buvo pradėtas po to, kai į Konkurencijos tarybą kreipėsi UAB „Lietuvos žinios“. Vadovaujantis Reklamos įstatymu lyginamoji reklama leidžiama, jei ji nediskredituoja ir nemenkina konkurento prekių, paslaugų. Tyrimo metu nustatyta, kad UAB „Naujasis aitvaras“ dienraštyje „Vilniaus laikraštis Vakaro žinios“ skelbdamas lyginamąją reklamą menkino konkurento - UAB „Lietuvos žinios“ prekę - dienraštį „Lietuvos žinios „, taip pat lygino prekių savybes, kurios negali būti patikrinamos, ir šiais veiksmais pažeidė atitinkamus Reklamos įstatymo punktus.

TYRIMAS NUTRAUKTAS

Posėdyje buvo svarstytos atlikto tyrimo dėl Palangos miesto tarybos veiksmų atitikimo Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio reikalavimus išvados ir priimtas nutarimas. Taryba nutarė bylą nutraukti nesant Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio pažeidimo.

Tyrimas buvo pradėtas Konkurencijos tarybai gavus kelių Palangos paslaugų įmonių skundą. Pareiškėjai įtarė, kad Palangos miesto tarybos sprendimu patvirtintos „Leidimų atliekoms rinkti ir išvežti Palangos mieste išdavimo tvarkos“ vienas punktų galėjo pažeisti Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio reikalavimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 10