BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

TEISĖJAI KVIEČIAMI Į SEMINARUS APIE ES KONKURENCIJOS TEISĖS NUOSTATŲ TAIKYMĄ

Nacionalinėje teisėje įgyvendinus Direktyvą dėl žalos, patirtos dėl valstybių narių ir Europos Sąjungos konkurencijos teisės nuostatų pažeidimo, atlyginimo, teismuose daugėja tokio pobūdžio bylų. Konkurencijos taryba, įvertinusi šią tendenciją ir siekdama prisidėti prie galimybės teismams gilinti žinias Europos konkurencijos taisyklių laikymosi užtikrinimo srityje, įgyvendina Europos Komisijos finansuojamą projektą, kurio tikslas – rengti seminarus nacionalinių teismų teisėjams. Puoselėjant bendrą šalių narių teisinę ir teisminę kultūrą, siekiama užtikrinti, kad ES konkurencijos teisės nuostatų taikymas nacionaliniuose teismuose būtų nuoseklus.

Įgyvendindama minėtą projektą Konkurencijos taryba balandžio 6  d. ir balandžio 7 d. organizuoja seminarą konkurenciją ribojančių susitarimų ir piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi tema – „Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 101 ir 102 straipsnių taikymas“. Pranešimus apie kartelių, piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi ir vertikaliųjų susitarimų formas, problemas, kylančias apibrėžiant rinką, įrodymų vertinimą bei kitais teisėjams aktualiais klausimais skaitys Londono karališkojo koledžo profesorius emeritas ir vienų populiariausių knygų apie konkurencijos teisę autorius Richardas Whishas bei Bendrojo Teismo teisėjas Ianas Forresteris.

Gegužės 15 d. seminare „Žalos atlyginimas konkurencijos teisės bylose“ diskusiją apie įrodymų gavimą ir vertinimą, teisėjų vaidmenį ir kitus žalos nustatymo ypatumus pratęs ilgametę praktiką atstovaujant žalos atlyginimo bylose turintys bendrovės „Cartel Damage Claims“ atstovai: teisininkas Tillas Schreiberis ir ekonomistas Jakobas Rüggebergas.

Į seminarus, kurie skirti išimtinai teisėjams, teisėjų padėjėjams ir kitiems teismų darbuotojams, taip pat kviečiami dalyviai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos ir Suomijos.

Balandžio 6–7 d. seminaro programa (383.8 KB ).

Gegužės 15 d. seminaro programa (280.8 KB ).

Renginiai finansuojami Europos Sąjungos lėšomis.

 

    

Atnaujinta: 2020 02 12