BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

TEISMAS ATMETĖ AB „MAŽEIKIŲ NAFTA“ SKUNDĄ DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

2003 04 24

Vilniaus apygardos administracinis teismas balandžio 23 d. paskelbė sprendimą byloje pagal AB „Mažeikių nafta“ skundą dėl Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos 2000 m. liepos 10 d. nutarimo. Bendrovė buvo apskundusi teismui Konkurencijos tarybos nutarimą, kuriuo AB „Mažeikių nafta“ buvo pripažinta pažeidusi Konkurencijos įstatymo 9 straipsnio, draudžiančio piktnaudžiauti dominuojančia padėtimi, reikalavimus. Bendrovė buvo pripažinta pažeidusi Konkurencijos įstatymą ir jai buvo skirta 100 tūkst. litų bauda dėl to, kad atlikto tyrimo metu buvo įrodyta, kad AB „Mažeikių nafta“ panašaus pobūdžio sutartyse su jos produkcijos pirkėjais taikė nevienodas ( diskriminacines) nuolaidas bei kitas pirkimo sąlygas.

Šios bylos nagrinėjimas teisme užsitęsė, nes dėl kai kurių aplinkybių, galėjusių turėti įtakos bylai, buvo kreiptasi išaiškinimo į Konstitucinį Teismą. Gavęs Konstitucinio Teismo išvadas ir išnagrinėjęs skundą, Vilniaus apygardos administracinis teismas paskelbė sprendimą AB „Mažeikių nafta“ skundą atmesti kaip nepagrįstą.

Šis Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas dar gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 23