Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

TEISMAS ATMETĖ ASOCIACIJŲ SKUNDĄ DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS PATVIRTINTŲ VIASAT ĮSIPAREIGOJIMŲ

2012 08 01

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) liepos 27 d. nutartimi atmetė Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos ir Lietuvos telekomunikacijos operatorių asociacijos apeliacinį skundą dėl Konkurencijos tarybos nutarimo, kuriuo buvo nutrauktas tyrimas patvirtinus „Viasat World Limited“ (VIASAT) įsipareigojimus. Teismas skundą atmetė, atsižvelgdamas į tai, kad Asociacijos nagrinėjamu atveju nepagrindė, jog Konkurencijos tarybos nutarimas pažeidė jų interesus.

Vadovaudamasis teismų praktika, LVAT šioje byloje patvirtino taisyklę dėl visuomeninių organizacijų teisės skųsti Konkurencijos tarybos nutarimus. Visuomeninės organizacijos turi tokią teisę, jei yra Konkurencijos tarybos vykdyto tyrimo iniciatoriai ar proceso šalys, kaip tai numatyta Konkurencijos įstatyme. Kitais atvejais visuomeninių organizacijų skundas privalo atitikti teisės aktuose bei administracinių teismų praktikoje nustatytus reikalavimus, priklausomai nuo to, kokie interesai yra ginami (viešasis interesas, pačios organizacijos interesai ar organizacijos narių interesai).

Primename, kad 2011 m. lapkričio 22 d. Konkurencijos taryba, įvertinusi VIASAT pateiktus įsipareigojimus, nutraukė tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi taikant skirtingas „Viasat Sport Baltic“ įsigijimo sąlygas daugiakanalės abonentinės televizijos paslaugų teikėjams. VIASAT pateikė įsipareigojimus vienodomis ir nediskriminacinėmis sąlygomis platinti visiems televizijos kanalus retransliuojantiems ūkio subjektams „Viasat Sport Baltic“ kanalą.

 

Išsamesnę informaciją apie Konkurencijos tarybos nutrauktą tyrimą galite rasti čia

 

Teisės ir konkurencijos politikos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams