Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

„TELIASONERA AB“ KONKURENCIJOS TARYBAI PRANEŠĖ APIE ĮVYKDYTUS ĮPAREIGOJIMUS

2004 05 12

Konkurencijos taryba gavo „TeliaSonera AB“ pranešimą apie įvykdytus įpareigojimus, kurie šiai bendrovei buvo nustatyti 2003 m. gruodžio 11 d. Konkurencijos tarybos nutarime. Šiame nutarime, leisdama vykdyti koncentraciją pagal pateiktą pranešimą - per dukterinę įmonę „Amber Mobile Teleholding AB“ įsigyti iki 90 proc. UAB „Omnitel“ akcijų, Konkurencijos taryba įpareigojo „TeliaSonera AB“ įvykdyti kai kuriuos reikalavimus.

UAB „Omnitel“, siekiant užtikrinti veiklos skaidrumą teikiant telekomunikacijų paslaugas viešojo fiksuotojo ryšio tinklu ir judriojo ryšio tinklu, buvo įpareigota vesti atskirą fiksuotojo ryšio tinklu teikiamų paslaugų sąnaudų apskaitą. „TeliaSonera AB“ pranešė, kad, vykdydama Konkurencijos tarybos nutarimą, UAB „Omnitel“ kovo 11 d. patvirtino taisykles. Vadovaudamasi priimtomis taisyklėmis, UAB „Omnitel“ apskaitą atskyrė pastovių ir kintamų kaštų interneto prieigos paslaugoms; amortizacinių atskaitymų apskaitą duomenų perdavimo įrangai; kintamų kaštų apskaitą skambučių užbaigimo paslaugai, teikiamai PBX klientams ( vietiniams ir tarptautiniams skambučiams) bei amortizacinių atskaitymų apskaitą PBX įrangai.

Kaip rašoma „TeliaSonera AB“ pranešime Konkurencijos tarybai, tokių priemonių įgyvendinimas UAB „Omnitel“ apskaitoje leis bendrovei pateikti informaciją apie fiksuotojo tinklo paslaugų sąnaudas, tarp jų apie prieigos ir tarptinklinių paslaugų kaštus.

Atstovė viešiesiems ryšiams