Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

TĘSIASI DVYNIŲ PROGRAMOS PROJEKTAS ARMĖNIJOJE

2012 10 16

Spalio 9-10 dienomis Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir pirmininko pavaduotojas Elonas Šatas lankėsi Armėnijos sostinėje Jerevane vykusiame seminare, kurio metu konsultavo Armėnijos konkurencijos specialistus koncentracijų, piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi ir konkurenciją ribojančių susitarimų įvertinimo srityse. Šis seminaras išsiskyrė tuo, kad buvo aptariamos konkrečios bylos – Lietuvos ekspertai patarė, kaip efektyviausiai nustatyti ir tirti pažeidimus.

Jau pusantrų metų Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba dalyvauja Europos Sąjungos Dvynių programos projekte „Konkurencijos ir valstybės pagalbos įstatymų įgyvendinimo stiprinimas Armėnijoje“. Projektas vykdomas kartu su vyresniuoju partneriu – Vokietijos Federalinės ekonomikos ir technologijos ministerija.

Pagal šį projektą devyni Konkurencijos tarybos atstovai teikia ekspertų paslaugas, rengia įvairias konsultacijas, mokymus ir seminarus konkurencijos ir valstybės pagalbos įstatymų leidimo ir įgyvendinimo srityse Armėnijos konkurencijos institucijai.

Apie Dvynių programos projektą išsamiau: http://kt.gov.lt/index.php?show=dvyniai_vp

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams