BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

TINKAMAI ĮVYKDŽIUS ĮSIPAREIGOJIMUS, BENDROVĖS „INMEDICA“ ĮSIGIJIMO SANDORIS GALĖS BŪTI BAIGTAS

Konkurencijos taryba šiandien pripažino, kad investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir bendrovės „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ tinkamai įvykdė jiems nustatytas koncentracijos sąlygas ir įpareigojimus, todėl galės įgyti įmonės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ – bendrąją kontrolę.

Tokias išvadas Konkurencijos taryba padarė remdamasi tiek patikėtinio komandos, kuri padėjo institucijai prižiūrėti, kaip įgyvendinamos įsipareigojimuose nustatytos sąlygos, pateikta galutine ataskaita, tiek ir pačios Konkurencijos tarybos ekspertų surinkta informacija. Gauti duomenys liudijo, kad dalies „InMedicos“ verslo perleidimo sandoris įgyvendintas tinkamai, t. y. verslo perleidimo veiksmai atitinka įsipareigojimuose nustatytas sąlygas.

Priminsime, jog šių metų vasario 21 d. Konkurencijos taryba patvirtino, kad bendrovė „Affidea Lietuva“ yra tinkamas pirkėjas, galintis perimti dalį „InMedicos“ sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose.

Kaip ir numatyta įsipareigojimuose, buvo atskirta dalis „InMedicos“ verslo, įskaitant visus šios bendrovės mokamas antrinio lygio ambulatorines kardiologijos, pulmonologijos ir reumatologijos paslaugas Kauno mieste bei rajone teikiančius specialistus ir visus minėtos bendrovės mokamas antrinio lygio ambulatorines kardiologijos ir urologijos paslaugas teikiančius specialistus Šiaulių mieste bei rajone, ir tai perleista bendrovei „Affidea Lietuva“. Dėl atskirto verslo gautos visos licencijos ir kiti būtini dokumentai tęsti veiklą.

2021 m. lapkričio 12 d. Konkurencijos taryba leido investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir bendrovėms „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ vykdyti koncentraciją ir įgyti įmonės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ – bendrąją kontrolę su sąlyga, kad bus parduota dalis sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šiaulių miestuose bei rajonuose.

Atnaujinta: 2022 03 14