Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

TYRIMAS DĖL NOTARŲ ATLYGINIMO DYDŽIO REGLAMENTAVIMO BUS TĘSIAMAS

299.jpg

Konkurencijos taryba nusprendė atlikti papildomą tyrimą dėl teisingumo ministro įsakymu patvirtintų notarų atlyginimo dydžių nustatymo ir toliau nagrinės, ar esamas reglamentavimas nepažeidžia Konkurencijos įstatymo.

Konkurencijos taryba 2018 m. balandį pradėjo tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo ir siekė išsiaiškinti, ar teisingumo ministro įsakymu nustatyti fiksuoti ir minimalūs notarų atlyginimo įkainiai nesudarė sąlygų riboti konkurenciją, kadangi tokiu atveju notarams galimai apribojamos galimybės konkuruoti kainomis siūlant pigesnes paslaugas.

Konkurencijos tarybai užbaigus minėtą tyrimą ir tiek Teisingumo ministeriją, tiek Lietuvos notarų rūmus supažindinus su įtarimais, šalys, kaip ir numatyta Konkurencijos įstatyme, pateikė paaiškinimus. Juos įvertinusi Konkurencijos taryba nustatė, kad būtina gauti papildomos informacijos ir, esant poreikiui, atlikti kitus veiksmus, kad būtų galima tinkamai įvertinti notarų atlyginimo reglamentavimą, todėl nusprendė atlikti papildomą tyrimą.