Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB „LORDS LB ASSET MANAGEMENT“ LEISTA ĮGYTI „UNIPARK“ KONTROLĘ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Lords LB Asset Management“ netiesiogiai per įmonę „Parkdema“ įsigyjant 100 proc. UAB „Unipark“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinamą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. sausio 18 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Lords LB Asset Management“ pagrindinė veikla – kolektyvinio investavimo subjektų steigimas ir valdymas. Su šia bendrove susiję ūkio subjektai užsiima investicine, nekilnojamojo turto valdymo, vystymo ir statybos, investicijų į energetiką ir infrastruktūrą, tradicinių angliavandenilių išteklių žvalgybos ir gavybos veikla, taip pat teikia mažmeninės prekybos patalpų nuomos prekybos centruose ir biurų, viešbučių kambarių nuomos paslaugas.

Su „Unipark“, kuri užsiima konsultacine verslo ir kita valdymo veikla, susiję ūkio subjektai teikia automobilių stovėjimo vietų miestų gatvėse ir uždarų stovėjimo aikštelių įrengimo ir priežiūros, automatinių aikštelių valdymo sistemų, techninio aikštelių ir parkavimo sistemų aptarnavimo paslaugas.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai Konkurencijos įstatymo redakcijai, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.