Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB „LORDS LB ASSET MANAGEMENT“ LEISTA ĮSIGYTI 100 PROC. UAB „G9 HOLDING“ AKCIJŲ

Konkurencijos taryba nutarė leisti vykdyti koncentraciją bendrovei „Lords LB Asset Management“ įsigyjant 100 proc. UAB „G9 Holding“ akcijų ir įgyjant vienvaldę jos kontrolę.

Pranešimą apie ketinamą vykdyti koncentraciją Konkurencijos taryba gavo rugsėjo 26 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Lords LB Asset Management“ pagrindinė veikla – kolektyvinio investavimo subjektų steigimas ir valdymas. Su šia bendrove susiję ūkio subjektai užsiima investicine, nekilnojamojo turto valdymo, vystymo ir statybos, investicijų į energetiką ir infrastruktūrą, tradicinių angliavandenilių išteklių žvalgybos ir gavybos, automobilių aikštelių eksploatavimo veikla, taip pat teikia mažmeninės prekybos patalpų nuomos prekybos centruose ir biurų, viešbučių kambarių nuomos paslaugas.

Su „G9 Holding“, kuri investuoja į kitų bendrovių akcijas, susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto nuoma.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 14,5 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 1,45 mln. Eur.