Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB CONCRETUS MATERIALS, UAB „GG INVESTMENT“ IR UAB „VILNIAUS BETONAS“ TRUKDĖ TINKAMAI ĮVERTINTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba nustatė, kad Concretus Materials, UAB, kartu su bendrovę valdančiomis UAB „Vilniaus betonas“ ir UAB „GG Investment“ (toliau – Bendrovės),  2012 m. gruodžio 27 d. pranešime apie koncentraciją Concretus Materials, UAB įsigyjant iki 51 proc. AB „Akmenės cementas“ akcijų pateikė ne visą ir netikslią informaciją, reikalingą tinkamai įvertinti koncentraciją.

2013 m. balandžio 29 d. Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą po to, kai paaiškėjo, kad pateiktame pranešime apie koncentraciją Concretus Materials, UAB nenurodė su AB „Akmenės cementas“ susijusių ūkio subjektų UAB „Medis ir betonas“ ir VšĮ „Naujosios Akmenės sanatorija“ bei su šių bendrovių veikla susijusios informacijos. Be to, Concretus Materials, UAB neteisingai nurodė koncentracijoje dalyvaujančių bendrovių paskutinių metų pajamas bei nenurodė, kad koncentracija yra ne tik vertikalaus, bet ir horizontalaus pobūdžio. Konkurencijos tarybos vertinimu, nepateikta informacija buvo itin reikšminga koncentracijos nagrinėjimui, ir jos nepateikimas apsunkino koncentracijos nagrinėjimo procesą.

Concretus Materials, UAB 2013 m. balandžio 23 d. atsisakė ketinimų įsigyti AB „Akmenės cementas“ akcijų po Konkurencijos tarybos preliminarių išvadų, kad koncentracija galėtų reikšmingai susilpninti konkurenciją cemento, betono mišinio, gelžbetonio ir aplinkos tvarkymo betono gaminių rinkose.

Už ne visos ir neteisingos koncentracijos nagrinėjimui reikalingos informacijos pateikimą Konkurencijos taryba skyrė Concretus Materials, UAB, UAB „GG Investment” ir UAB „Vilniaus betonas” 16 500 Eur baudą.

Nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui.