BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

UAB „ROMIKSAS“ - 15 TŪKST. LITŲ BAUDA

2001 03 08

Konkurencijos taryba priėmė nutarimą skirti 15 tūkst. litų baudą UAB „Romiksas“ už nurodymų pateikti tyrimui reikalingą informaciją nevykdymą. Konkurencijos įstatymas suteikia Tarybai teisę duoti ūkio subjektams privalomus nurodymus - pateikti finansinius ir kitus dokumentus bei informaciją, reikalingą Tarybos uždaviniams vykdyti. Už tai, kad ūkio subjektai nevykdo šios pareigos, taikoma Konkurencijos įstatyme numatyta sankcija.

Konkurencijos taryba yra pradėjusi tyrimą dėl UAB „Romiksas“ spaudoje reklamuoto preparato „Super line double action“, nes kilo įtarimų, kad reklamuojant šį preparatą, kaip priemonę unikaliam lieknėjimo metodui, naudoti teiginiai galėjo klaidinti vartotojus. Šis preparatas SAM Respublikiniame mitybos centre yra registruotas kaip specialios paskirties maisto produktas – maisto papildas, kuris organizmą tonizuoja ir atstato darbingumą.

Pradėjus tyrimą, buvo kreiptasi į UAB „Romiksas“ nurodytais įmonės registravimo ir reklamoje skelbtais adresais, prašant pateikti dokumentus ir kitą tyrimui atlikti reikalingą informaciją. Tačiau UAB „Romiksas“ Konkurencijos tarybos prašymus ignoravo, vėliau išsikraustė iš nuomotų patalpų, o siunčiant registruotus raštus į šios bendrovės nuomojamą pašto dėžutę Vilniaus centriniame pašte, atsakymų taip pat nesulaukta. Numatyta posėdžio, kuriame bus svarstomas UAB „Romiksas“ klausimas, data buvo paskelbta spaudoje.

Negalėdama gauti reikalingos informacijos ir laiku baigti pradėto tyrimo Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimą UAB „Romiksas“ skirti numatytą baudą.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 01 02