Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

UAB „VILNIAUS DUONA PLIUS“ LEISTA ĮSIGYTI PANEVĖŽIO BENDROVĘ

2004 04 15

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo UAB „Vilniaus duona plius“ 2004-01-16 pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Panevėžio duona“ akcijų ir leido vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio atitinkamose duonos ir konditerijos gaminių rinkose, ir dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis ir itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Siekdama sumažinti pardavimų kaštus, produkcijos kainas ir padidinti gamybos apimtis, bendrovės valdybos sprendimu AB „Panevėžio duona“ nuo 2000-ųjų metų savo produkciją realizuoja didmeninės prekybos pagrindais vienam pirkėjui - UAB „Vilniaus duona plius“. Tai padėjo Panevėžio įmonei pastaruosius trejus metus didinti gamybos apimtis, tuo pačiu mažinant gamybos ir pardavimų sąnaudas, kurios skaičiuojamos vienai tonai produkcijos. Be to, bendrovė pradėjo dirbti pelningai. Tiek Vilniaus, tiek Panevėžio bendrovės stengiasi specializuoti savo gamybą - gaminti skirtingas duonos, batonų, konditerijos kepinių ir kitų bakalėjos produktų rūšis su skirtingais prekių ženklais.

Atstovė viešiesiems ryšiams