BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ŪKIO SUBJEKTAMS DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 06 03

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo ūkio subjektų pateiktus pranešimus ir priėmė nutarimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją, kuriuos trumpai pakomentuojame.

Nutarta leisti UAB „Falck Security“ vykdyti koncentraciją įsigyjant AB banko „Nord/LB Lietuva“ turto dalį pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl UAB „Falck Security“ vykdomos koncentracijos padidėja koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose, tačiau nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. UAB „Falck Security“ įsigyja ūkio subjektą - dalį banko turto, kuris dėl savo pobūdžio bankui yra nebūdingas ir specifinis, kadangi susijęs su ginkluota apsauga ir inkasavimo veikla.

Išnagrinėjusi pateiktą pranešimą dėl koncentracijos, kurią įvertino kaip konglomeratinę, ir nustačiusi, kad dėl vykdomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose, Konkurencijos taryba leido UAB „Pozityvios investicijos“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Minija“ akcijų pagal pateiktą pranešimą.

Konkurencijos taryba nutarė leisti AB „Sanitas“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Endokrininiai preparatai“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl AB „Sanitas“ vykdomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Priimtas nutarimas leisti AB „Alna“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Sonex sistemos“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Numatoma vykdyti koncentracija įvertinta kaip horizontali atitinkamose informacinių technologijų rinkose, nežymiai keičianti koncentracijos laipsnį šiose rinkose, tačiau dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Išnagrinėjus UAB „Sonex grupė“ pateiktą pranešimą dėl koncentracijos įsigyjant iki 100 proc. UAB „Alnos infrastuktūros sprendimai“ akcijų, nutarta leisti vykdyti šią koncentraciją. Konkurencijos taryba numatomą vykdyti koncentraciją įvertino kaip horizontalią atitinkamoje kompiuterinės įrangos rinkoje ir nežymiai keičiančią koncentracijos laipsnį šioje rinkoje, tačiau dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje.

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo 2004-04-07 gautą „Kemira GrowHow OY“ pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Kemira-Lifosa“ akcijų ir leido vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl „Kemira GrowHow OY“ ketinimo įsigyti 100 proc. UAB „Kemira-Lifosa“ akcijų koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, bendra UAB „Kemira- Lifosa“ kontrolė keičiama vienvalde kontrole.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 15