BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

UŽ LAIKU NEPATEIKTĄ PRANEŠIMĄ DĖL KONCENTRACIJOS - BAUDA UAB „RUBIKON APSKAITOS SISTEMOS“

2004 05 27

Konkurencijos taryba posėdyje nutarė už koncentracijos, apie kurią buvo privaloma pranešti, įvykdymą be Konkurencijos tarybos leidimo UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ skirti 3 000 Lt baudą.

Tyrimo metu nustatyta, kad UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ nuo 2003 m. gegužės mėn. iš atskirų fizinių ir juridinių asmenų pirkdavo UAB „Katra“ akcijas, o 2003 m. lapkritį pasirašė sutartį su UAB „Arkoveta“ įsigyti dalį UAB „Katra“ akcijų. Įsigijus šias akcijas kartu su anksčiau turėtomis akcijomis UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ turimų akcijų paketas sudarė 29,3 proc. UAB „Katra“ viso įstatinio kapitalo. Apie vykdomą koncentraciją, kaip reikalauja Konkurencijos įstatymas, Konkurencijos tarybai nebuvo pranešta, o UAB „Katra“ akcijos buvo perkamos toliau. UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ į Konkurencijos tarybą dėl leidimo vykdyti minimą koncentraciją kreipėsi tik šių metų vasario mėnesį, kai vykdomos koncentracijos aplinkybėmis susidomėjo Konkurencijos taryba.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18