BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VAAT PATVIRTINO KONKURENCIJOS TARYBOS BENDROVEI „MM GRUPP“ PRITAIKYTŲ LAIKINŲJŲ PRIEMONIŲ PAGRĮSTUMĄ

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) šiandien paskelbė, kad Konkurencijos taryba pagrįstai pritaikė laikinąsias priemones Estijos bendrovei „MM Grupp“, kurios atžvilgiu institucija vykdo tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

Konkurencijos taryba balandžio 7 d. nusprendė vienų metų laikotarpiui bendrovei „MM Grupp“ taikyti laikinąsias priemones, tarp kurių – įpareigojimas visą, kaip įtariama, be institucijos leidimo perimtą įmonės „Forum Cinemas“ turtą ir verslą valdyti taip, kad nebūtų pakenkta jo ekonominiam gyvybingumui, tinkamumui parduoti ar konkurencingumui.

Sprendimas dėl laikinųjų priemonių buvo priimtas atliekant tyrimą dėl Estijos bendrovės veiksmų, kuriais, kaip įtariama, buvo įgyvendinta koncentracija be Konkurencijos tarybos leidimo. Institucijos vertinimu, buvo būtina imtis atitinkamų priemonių siekiant užtikrinti tiriamųjų ūkio subjektų tarpusavio ekonominį nepriklausomumą, sustabdyti tolesnių koncentracijos veiksmų ir integracijos įgyvendinimą bei užtikrinti galimybę pritaikyti veiksmingas poveikio priemones tuo atveju, jei Konkurencijos taryba nustatytų, kad buvo pažeisti Konkurencijos įstatymo reikalavimai. 

Sprendimą taikyti laikinąsias priemones „MM Grupp“ apskundė VAAT, tačiau teismas bendrovės skundą atmetė kaip nepagrįstą.

VAAT sprendimas per 7 kalendorines dienas gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Atnaujinta: 2023 06 26