Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

„VAIZGAI“ LEISTA PASIDIDINTI TURIMŲ „OKSETOS“ AKCIJŲ DALĮ

iStock_000047281952_Full (640x427).jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą bendrovei „Vaizga“ vykdyti koncentraciją įgyjant 5,32 proc. UAB „Okseta“ akcijų ir vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. sausio 24 d. Sandorį planuojama įgyvendinti „Oksetai“ anuliuojant 10 proc. savo akcijų, tokiu būdu „Vaizgai“ įgyjant 5,32 proc. „Oksetos“ akcijų (kartu su turimomis – iš viso 53,21 proc.).

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

UAB „Vaizga“ gamina ir paskirsto elektros energiją, teikia transporto, nuosavo nekilnojamojo turto (NT) nuomos, tachografų metrologinės patikros paslaugas. Su šia įmone susijusios bendrovės vykdo įvairią veiklą: „Rapsoila“ gamina ir parduoda riebalų rūgščių metilo esterį, taip pat gamina antrines medžiagas – gliceriną ir rapsų išspaudas; „Viada LT“ vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą naftos produktais, teikia automobilių plovyklų paslaugas ir kt.; „Viados NT“ teikia su NT susijusias paslaugas.

„Okseta“ nuomoja NT, eksploatuoja naftos produktų terminalus, vykdo specialiuosius statybos ir techninės priežiūros darbus, užsiima didmenine prekyba naftos produktais, taip pat prekiauja alyvomis ir tepalais.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.