Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ ATSTOVAI SUPAŽINDINTI SU VALSTYBĖS PAGALBOS REGLAMENTAVIMU

2011 09 15

Rugsėjo 14 d. Konkurencijos taryba ministerijų bei kitų valstybės institucijų atstovus pakvietė į seminarą tema „Valstybės pagalbos reglamentavimo Lietuvoje aspektai“. Seminaro metu dalyviai susipažino su Europos Sąjungos valstybės pagalbos pagrindinėmis nuostatomis, valstybės pagalbos kontrolės procedūromis Lietuvoje ir de minimis pagalbos registravimo Suteiktos valstybės pagalbos registre pagrindiniais principais.

Seminare dalyvavo atstovai iš Aplinkos, Energetikos, Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo, Susisiekimo, Švietimo ir mokslo, Teisingumo, Ūkio, Vidaus reikalų ir Žemės ūkio ministerijų, iš agentūrų: UAB Investicijų ir verslo garantijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos, Mokslo, inovacijų ir technologijų, Būsto ir urbanistinės plėtros, Europos socialinio fondo; iš Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos, Lietuvos darbo biržos, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės, VšĮ „Versli Lietuva“, Lietuvos ginklų fondo.

Konkurencijos tarybos specialistai dalyviams pasakojo, kas yra valstybės pagalba, pristatė valstybės pagalbą reglamentuojančius teisės aktus, paaiškino, kaip teisingai pateikti pranešimus apie valstybės pagalbą Europos Komisijai, nurodė, kokios dažniausiai daromos klaidos bei netikslumai pateikiant duomenis į Suteiktos valstybės pagalbos registrą, atsakė į seminaro dalyvių klausimus.

Konkurencijos tarybos nuomone, panašaus pobūdžio seminarai valstybės pagalbos klausimais turėtų būti organizuojami ir ateityje.

Seminaro medžiagą galima rasti čia.

Atstovė viešiesiems ryšiams