Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


VALSTYBĖS PAGALBA FINANSINIŲ SUNKUMŲ PATIRIANČIOMS ĮMONĖMS: EUROPOS KOMISIJA PRISTATO GAIRIŲ PROJEKTĄ IR KVIEČIA TEIKTI PASTABAS

2013 11 07

Europos Komisija kviečia visus suinteresuotus asmenis teikti pastabas dėl sąlygų, kuriomis būtų teikiama valstybės pagalba sunkumus patiriančioms įmonėms sanuoti ir restruktūrizuoti. Komisijos tikslas – užtikrinti, kad tokia valstybės pagalba būtų teikiama tik tada, kai jos labiausiai reikia, o suinteresuoti investuotojai finansiškai prisidėtų prie įmonės restruktūrizavimo užuot užkrovę šią naštą mokesčių mokėtojams. Pažymėtina, jog šis pasiūlymas yra taikomas tik nefinansines paslaugas teikiantiems ūkio subjektams, patiriantiems finansinių sunkumų.

„Dirbtinis įmonių palaikymas yra mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas, kuris pažeidžia konkurenciją ir trukdo ekonomikos augimui, o tikslingai suteikta pagalba leidžia išsaugoti po restruktūrizavimo efektyviomis tapusių įmonių darbo vietas, jų patirtį bei žinias (ang. know-how). Šiandienos pasiūlymu mes siekiame tų pačių tikslų kaip ir dabar galiojančiomis Bendrijos gairėmis dėl valstybės pagalbos sunkumus patiriančioms įmonėms sanuoti ir restruktūrizuoti, tačiau numatome geresnes priemones šiems tikslams pasiekti“ - sako Joaquin Almunia, Europos Komisijos viceprezidentas ir Konkurencijos komisaras.

Atkreipiame dėmesį, jog pastabas galite teikti iki š. m. gruodžio 31 d. Dėl išsamesnių paaiškinimų galima kreiptis į Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriaus specialistus.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams