BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VALSTYBĖS PAGALBOS POLITIKOS MODERNIZAVIMAS: KOMISIJA PRISTATO GAIRIŲ PROJEKTĄ IR KVIEČIA TEIKI PASTABAS

2013 11 29

Europos Komisija, siekdama padėti valstybėms narėms geriau įvertinti valstybės pagalbos schemų sėkmę ir jų įtaką rinkoms bei konkurencijai, pristato gairių projektą „Valstybės pagalbos politikos modernizavimas pasitelkiant geresnį vertinimą“ ir kviečia visus suinteresuotus asmenis teikti pastabas. Pagalbos schemų vertinimas yra svarbus valstybės pagalbos modernizavimo elementas, kuriuo siekiama efektyviau panaudoti viešosioms reikmėms skirtas lėšas: viena vertus, valstybės pagalbos reforma leis valstybėms narėms taikyti daugiau pagalbos priemonių be išankstinio Komisijos leidimo. Kita vertus, didesnės reikšmės pagalbos priemonės bus vertinamos nuodugniau nei anksčiau. Gairėse pateikiami geriausi praktikos pavyzdžiai ir pagrindiniai principai suteikiant valstybėms narėms pakankamai laisvės taikant šiuos principus kiekvienu konkrečiu vertinimo atveju. Gairės bus paskelbtos Komisijos interneto svetainėje ir naudojamos ateinančių metų valstybės pagalbos schemų vertinimui.

Atkreipiame dėmesį, jog pastabas galite teikti iki 2014 m. sausio 24 d. Dėl išsamesnių paaiškinimų galima kreiptis į Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriaus specialistus.

Daugiau informacijos rasite čia.

Pastaba

(1)Pažymime, jog Konkurencijos taryba yra institucija, kuri koordinuoja valstybės pagalbą Lietuvoje, tačiau tik Europos Komisija yra kompetetinga priimti sprendimus dėl paramos priemonių atitikimo valstybės pagalbos kriterijams ir jų suderinamumo su bendrąja rinka.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 20