Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

„VENTUS-NAFTA“ GALĖS ĮSIGYTI DEGALINĘ

degaline.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Ventus-Nafta“ įgyjant degalinės, valdomos įmonės „Timėjas“, kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. sausio 14 d. „Ventus-Nafta“ planuoja įsigyti prie automagistralės „Via Baltica“, Ringaudų kaime, Kauno rajone, esančią degalinę su dispečerine, kuro, dujų rezervuarais ir kitais statiniais bei žemės sklypu. Degalinėje šiuo metu vykdoma ir didmeninė prekyba naftos produktais, tačiau „Ventus-Nafta“ neketina perimti šios veiklos.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pagrindinė bendrovės „Ventus-Nafta“ veikla – mažmeninė prekyba degalais „Orlen“ degalinėse Lietuvoje. Įmonė priklauso „Orlen“ grupei, kuri valdo naftos perdirbimo įmonę „Orlen Lietuva“. Kitos „Orlen“ grupės bendrovės Lietuvoje teikia elektros įrangos montavimo, priežiūros, remonto, patalpų valymo ir teritorijos priežiūros, saugos verslui ir kitas paslaugas.

Kiti „Orlen“ grupei priklausantys subjektai, registruoti ne Lietuvoje, prekiauja įvairiais degalais, tepalais, trąšomis ir kitomis cheminėmis medžiagomis bei produktais, taip pat teikia atliekų tvarkymo, aplinkos apsaugos, nekilnojamojo turto valdymo, finansavimo, draudimo, apskaitos ir buhalterijos, logistikos, naftos ir chemijos produktų sandėliavimo, transportavimo geležinkeliais, sausumos ir vandens keliais bei kitas paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.