Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

VIENNA INSURANCE GROUP AG GALĖS ĮSIGYTI IKI 100 PROC. BTA BALTIC INSURANCE COMPANY AAS AKCIJŲ TIK PAGAL KONKURENCIJOS TARYBOS NUSTATYTAS SĄLYGAS

iStock_000047281952_Full (640x427).jpg

Rugpjūčio 18 d. Konkurencijos taryba leido VIENNA INSURANCE GROUP AG (toliau – VIG) įsigyti iki 100 proc. BTA Baltic Insurance Company AAS (toliau – BTA) akcijų su sąlyga, kad VIG perleis „Compensa Vienna Insurance Group“, UADB ir (ar) BTA filialo Lietuvoje draudimo verslo dalį, susijusią su tarptautinių vežėjų, besidraudžiančių  transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (toliau – TPVCAPD), draudimu.

Atlikusi koncentracijos vertinimą, š. m. birželio 30 d. Konkurencijos taryba informavo VIG apie preliminarias išvadas, kad dėl vykdomos koncentracijos būtų sukurta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija tarptautinių vežėjų, besidraudžiančių TPVCAPD, draudimo Lietuvoje rinkoje. VIG, atsižvelgusi į preliminarias koncentracijos vertinimo išvadas, š. m. liepos 29 d. Konkurencijos tarybai pateikė rašytinius įsipareigojimus, kurie galimai pašalintų neigiamas koncentracijos pasekmes.

Konkurencijos taryba nekonfidencialių įsipareigojimų tekstą savo interneto svetainėje paskelbė viešai konsultacijai. Atsižvelgusi į  rinkos dalyvių pateiktas nuomones, 2016 m. rugpjūčio 18 d. VIG  patikslino savo įsipareigojimus.

Konkurencijos taryba, įvertinusi VIG patikslintus įsipareigojimus, nustatė, kad jie yra tinkami ir pakankami tam, kad VIG įgijus iki 100 proc. BTA akcijų nebūtų sukurta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija tarptautinių vežėjų, besidraudžiančių TPVCAPD, draudimo Lietuvoje rinkoje.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį į tai, kad koncentracijos dalyviams, pažeidusiems koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus, gali būti pritaikytos šios sankcijos:

  • įpareigojimas atkurti ankstesnę padėtį, buvusią iki koncentracijos įgyvendinimo;
  • bauda iki 10 proc. bendrųjų metinių pajamų praėjusiais ūkiniais metais.

Konkurencijos tarybos nutarimą galite rasti čia.