BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„VIKONDA GRUPĖ“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido „Vikonda grupei“ įsigyti 66,80 proc. įmonės „Klaipėdos duona“ akcijų ir netiesiogiai per pastarąją įgyti 88,48 proc. bendrovės „Javinė“ akcijų, taip perimant vienvaldę pastarųjų įmonių kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. gegužės 11 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Vikonda grupė“ ir su ja susiję ūkio subjektai gamina bei prekiauja valgomaisiais ledais, sūreliais, vaisiais, konservuotomis daržovėmis ir mėsos produkcija, įvairiais padažais bei užtepėlėmis, taip pat augina, superka, sandėliuoja ir parduoda grūdinius, ankštinius ir aliejinius augalus bei daržoves, prekiauja kasdienio vartojimo prekėmis nespecializuotose parduotuvėse, teikia maitinimo, fizinės objektų apsaugos, apskaitos, IT, pramogų organizavimo paslaugas, užsiima nekilnojamojo turto nuoma ir kt.

Bendrovės „Klaipėdos duona“ ir „Javinė“ gamina duoną, duonos gaminių pakaitalus, konditerijos gaminius ir pusrytainius. „Klaipėdos duona“ šiltos duonos krautuvėlėse prekiauja duona, įmonės „Javinė“ produkcija, bandelėmis, kibinais, čeburekais, ledais, arbata, kava ir mineraliniu vandeniu. 

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 05 30