Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ ĮVYKDĖ KONKURENCIJOS TARYBOS ĮPAREIGOJIMUS – PRIVILEGIJOS „SIEMENS“ ARENAI PANAIKINTOS

2012 06 20

Konkurencijos taryba atliko tyrimą, kurio metu vertino, ar Vilniaus miesto savivaldybė (toliau – Savivaldybė) įvykdė Konkurencijos tarybos nustatytus įpareigojimus – pašalino konkurencijos sąlygų skirtumus tarp UAB „Universali arena“ („Siemens“ arena) ir kitų Savivaldybės finansuojamiems nekomerciniams renginiams erdves galinčių nuomoti įmonių.

Įvertinusi nustatytas aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad Savivaldybė, pakeitusi sutartį su UAB „Universali arena“ ir patvirtinusi Nekomercinių renginių finansavimo taisykles, visoms įmonėms sudarė vienodas sąlygas konkuruoti siūlant erdvių nuomos paslaugas. Remiantis minėtomis taisyklėmis, Savivaldybės paramos siekiantis renginių organizatorius pats nusprendžia, kokioje erdvėje jis norės organizuoti nekomercinį renginį. Taip pat jis privalo įvertinti tikėtiną planuojamą žiūrovų skaičių, bei, atsižvelgęs į tai, pasirinkti konkrečią salę, areną ar kitą erdvę, kuri turi būti nurodoma teikiant paraišką Savivaldybei dėl renginio finansavimo.

Primename, kad Konkurencijos taryba 2007 metais konstatavo, jog Savivaldybė pažeidė Konkurencijos įstatymo reikalavimus, nes UAB „Universali arena“ suteikė išimtines teises nuomoti erdves Savivaldybės finansuojamiems nekomerciniams renginiams. Tokios Konkurencijos tarybos išvados buvo patvirtintos Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo.

Su Konkurencijos tarybos nutarimu galima susipažinti - čia.

Atstovė viešiesiems ryšiams