BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VOKIETIJOS PILIETIS GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido Dirkui Hoffmannui įsigyti 50 proc. Austrijos bendrovių „EWT Truck & Trailer Handels“ ir „EWT Immobilien“ akcijų (iš viso kartu su turimomis  – 100 proc.) bei keisti jų kontrolės pobūdį iš bendrosios į vienvaldę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. spalio 6 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Austrijoje gyvenantis Vokietijos pilietis Dirkas Hoffmannas po koncentracijos įgis vienvaldę ankščiau bendrai turėtą įmonių grupių EWT bei „Schmitz Cargobull“ kontrolę.

Įmonių grupė EWT užsiima krovininių automobilių priekabų pardavimu, mažmenine prekyba naujais ir naudotais keleiviniais automobiliais bei komercinėmis transporto priemonėmis, automobilių lizingu, atsarginių dalių, skirtų krovininiams automobiliams ir priekaboms, pardavimu, transporto priemonių priežiūros bei remonto paslaugų teikimu. Lietuvoje ši įmonių grupė veiklos nevykdo, tačiau retkarčiais parduoda krovininius automobilius ir priekabas, jų atsargines dalis.

Įmonių grupė „Schmitz Cargobull“ Lietuvoje gamina ir parduoda krovininių automobilių priekabas, teikia jų garantinio remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, parduoda detales kitiems autorizuotiems šią veiklą vykdantiems servisams.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 11 03